Meiblue

Meiblue

Nemecký výrobca riadiacich jednotiek pre bazény a automatických dávkovacích zariadení pre bazény.

Automatické meranie a dávkovanie chémie

Meiblue® DOS Basic Exact

Základný rad dávkovacích zariadení pre nenáročných zákazníkov. S jednoriadkovým displejom, peristaltickmi dávkovacími čerpadlami 0 1,6 l/h, a meracími sondami podľa alternatívy – len pH, ph/redox alebo pre slanátory bez merania.

Meiblue® DOS Deluxe IDS

Dávkovacia automatika pre rodinné bazény. S dvojriadkovým displejom, 2 ks peristaltických dávkovacích čerpadiel, 1ks meracia sonda pH + 1 ks meracia sonda redox. V cene 2 ks záchytných bezpečnostných nádob na bandasky s chémiou, 2x sanie na chémiu s hladinovými snímačmi. IDS – Inteligent dosing system. Altrnatívy: Chlórová dezinfekcia, bezchlórová dezinfekcia alebo pre slanátory bez merania.

Meiblue® DOS pH/Rx Deluxe IDS WiFi

Dávkovacia automatika pre rodinné bazény. XL displej, možnosť pripojenia k internetu alebo mobilnej aplikácii., 2 ks peristaltických dávkovacích čerpadiel, 1ks meracia sonda pH. V cene 2 ks záchytných bezpečnostných nádob na bandasky s chémiou, 2x sanie na chémiu s hladinovými snímačmi. IDS – Inteligent dosing system. Altrnatívy: Chlórová dezinfekcia, bezchlórová dezinfekcia alebo pre slanátory bez meraní

Meiblue® Professional ph/Cl/Rx DIN19643 IDS

Riadiaca jednotka pre verejné bazény. So štvorriadkovým displejom. 2 ks peristaltických dávkovacích čerpadiel 2,4 l/h., 1ks meracia sonda pH + 1 ks meracia sonda na voľný chlór + 1 ks meracia sonda redox. V cene 2 ks záchytných bezpečnostných nádob na bandasky s chémiou, 2x sanie na chémiu s hladinovými snímačmi. IDS – Inteligent dosing system.

Riadiace jednotky filtrácie

Filtercontrol

Základná analógová riadiace jednotka pre bazény bez ohrevu. So zabudovanou elektronickou ochranou motora.

Poolcontrol

Základná analógová riadiace jednotka pre bazény s ohreom. So zabudovanou elektronickou ochranou motora.

Poolconsulting

Digitálna riadiace jednotka pre bazény s teplovodným alebo solárnym ohrevom. Cena vrátane teplotného čidla. So zabudovanou elektronickou ochranou motora.

Balance Tank Control

Hladinová automatika pre bazény s prelivným žľabom. Určené pre 5 ks. hladinových snímačov.